Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Zdecydowałam się na ciążę w dość późnym wieku i z automatu znalazłam się w grupie podwyższonego ryzyka. Znając możliwe zagrożenia chciałam się jak najlepiej zabezpieczyć i tak pojawiła się potrzeba posiadania detektora. Jest to urządzenie, które daje mi niesamowity komfort psychiczny. Śmieję się, że działa na moje nerwy lepiej niż cały dzbanek melisy. Drogie mamy, nie wahajcie się ani chwili, bo dla bezpieczeństwa dziecka oraz własnego spokoju w tym szczególnym czasie, trzeba zrobić wszystko, co tylko jest możliwe.
Paulina J.
Biała Podlaska
Moja pierwsza myśl po sprawdzeniu oferty – za drogo, mogę kupić używany sprzęt taniej. Ale kiedy zaczęłam czytać o różnych modelach detektorów okazało się, że te tanie nie zawsze się sprawdzają. Z kolei zakup dobrego urządzenia, takiego, które działa precyzyjnie, interpretuje wyniki, a nie jest tylko 'podsłuchem' i do tego ma niezbędne certyfikaty, to już dużo większy wydatek. Po przekalkulowaniu kosztów wyszło na to, że jednak opłaca się wypożyczyć dobry detektor na kilka tygodni i mieć pełen komfort z jego użytkowania. I tak już od ponad miesiąca jestem zadowoloną użytkowniczką detektora od Rentmama i polecam takie rozwiązanie wszystkim.
Helena I.
Biała Podlaska
szybko, sprawnie i na czas. POLECAM.
Kala T.
Biała Podlaska

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.