Jak działa Rentmama?

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. Zarówno wypożyczenie jak i zwrot odbywa się bez wychodzenia z domu. Paczka jest tak przygotowana, że tylko oddajesz ją kurierowi, którego my umawiamy i opłacamy. Nie pobieramy kaucji.

 1. Składasz i opłacasz zamówienie

  Zamówienie możesz złożyć na stronie www.rentmama.pl, mailowo pod adresem kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie 690 400 350.

 2. Wysyłamy do Ciebie sprzęt Kurierem

  Przesyłka zostanie wysłana do Ciebie zaraz po zarejestrowaniu płatności (także na sobotę). Okres wypożyczenia rozpoczyna się w dniu odbioru przez Ciebie przesyłki.

 3. Zawsze możesz przedłużyć czas wypożyczenia

  Jeżeli chcesz korzystać z urządzenia dłużej, możesz zgłosić to nam mailowo: kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie pod numerem 690 400 350 Po 15 tygodniu już nie dopłacasz.

 4. Skontaktujemy się przed odbiorem sprzętu

  Możesz zdecydować się na wizytę kuriera w dniu zakończenia wypożyczenia lub w dniu następnym. Kurier ma list przewozowy, a paczka jest przygotowana przez nas do wysyłki. Nie ma problemu jeżeli chcesz odesłać sprzęt wcześniej. Zarówno dostawa urządzenia i jego odbiór są bezpłatne

Masz pytania? Zajrzyj do naszego FAQ

Więcej >

Na naszym Blogu

Detektor tętna płodu

Detektor tętna płodu

Detektor tętna płodu jest to specjalistyczne urządzenie, które pozwala lekarzowi i nam usłyszeć pracę serduszka maleństwa.

Więcej >
Pierwszy trymestr ciąży

Pierwszy trymestr ciąży

Pierwszy trymestr to czas bardzo intensywnego rozwoju zarodka. Już od momentu zapłodnienia następują intensywne podziały komórek, z których to następnie powstają nowe organy i narządy.

Więcej >
Drugi trymestr ciąży

Drugi trymestr ciąży

Drugi trymestr dla większości kobiet jest najprzyjemniejszym okresem ciąży. Mijają wówczas nieprzyjemne dolegliwości, które towarzyszyły przyszłej mamie w pierwszym trymestrze

Więcej >