Jak działa Rentmama?

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. Zarówno wypożyczenie jak i zwrot odbywa się bez wychodzenia z domu. Paczka jest tak przygotowana, że tylko oddajesz ją kurierowi, którego my umawiamy i opłacamy. Nie pobieramy kaucji.

 1. Składasz i opłacasz zamówienie

  Zamówienie możesz złożyć na stronie www.rentmama.pl, mailowo pod adresem kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie 690 400 350.

 2. Wysyłamy do Ciebie sprzęt Kurierem

  Przesyłka zostanie wysłana do Ciebie zaraz po zarejestrowaniu płatności (także na sobotę). Okres wypożyczenia rozpoczyna się w dniu odbioru przez Ciebie przesyłki.

 3. Zawsze możesz przedłużyć czas wypożyczenia

  Jeżeli chcesz korzystać z urządzenia dłużej, możesz zgłosić to nam mailowo: kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie pod numerem 690 400 350 Po 15 tygodniu już nie dopłacasz.

 4. Skontaktujemy się przed odbiorem sprzętu

  Możesz zdecydować się na wizytę kuriera w dniu zakończenia wypożyczenia lub w dniu następnym. Kurier ma list przewozowy, a paczka jest przygotowana przez nas do wysyłki. Nie ma problemu jeżeli chcesz odesłać sprzęt wcześniej. Zarówno dostawa urządzenia i jego odbiór są bezpłatne

Masz pytania? Zajrzyj do naszego FAQ

Więcej >

Na naszym Blogu

Podróżowanie w ciąży

Podróżowanie w ciąży

Podróżowanie jest nieodzowną częścią życia we współczesnym świecie. Obecnie wiele kobiet w ciąży wybiera się w podróż w celach turystycznych bądź zarobkowych np. podczas wyjazdów służbowych. Zdarza się, iż kierunkami wypraw stają się miejsca z utrudnionym dostępem do placówek służby zdrowia. Co wtedy zrobić?

Więcej >
Wakacje z detektorem

Wakacje z detektorem

Pakowanie się na wyjazd w ciąży, to było dla mnie wyzwanie. Może pomyślicie, że to wariactwo, ale w siódmym miesiącu ciąży postanowiliśmy z mężem, jako zapaleni żeglarze, popływać „po raz ostatni sami” na naszej ukochanej żaglówce.

Więcej >
Detektor tętna płodu

Detektor tętna płodu

Detektor tętna płodu jest to specjalistyczne urządzenie, które pozwala lekarzowi i nam usłyszeć pracę serduszka maleństwa.

Więcej >