Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Wypożyczyłam detektor bardzo wcześnie, bo już w 8 tygodniu ciąży. Na początku nie udało mi się nic usłyszeć, ale po kilku dniach prób w końcu było – serduszko mojego maleństwa! Od tamtej pory nie ma dnia, żebym nie włączała detektora. To najcudowniejszy dźwięk, jaki znam! Dziękuję Wam, że jesteście i umożliwiacie mi i innym mamom przeżywanie takich pięknych chwil!
Malwina G.
Wrocław
Dobra obsługa, szybka przesyłka, sprzęt pierwsza klasa. Udało się usłyszeć serduszko już w 9 tygodniu ciąży, próbowałam też na innym urządzeniu i tam nic nie słyszałam. Zabrałam detektor na wizytę do mojej ginekolog i ona też była zaskoczona, że na domowym sprzęcie tak dobrze słychać tętno. W kolejnej ciąży również skorzystam z Państwa usług.
Ela Ł.
Wrocław
Detektor to moja najlepsza ciążowa inwestycja. Kiedy dzieciaczek trochę się leni, włączam detektor i od razu jestem spokojniejsza. Poleciłam już Państwa usługi koleżankom. Wypożyczenie to bardzo dobry pomysł, nie potrzebuję detektora na stałe, wystarczy mi kilkanaście tygodni, potem już będę czuć ruchy malucha i detektor nie będzie mi aż tak potrzebny. Póki co jednak nie wyobrażam sobie bez niego życia. Dziękuję za cudowne chwile z moim maluszkiem.
Dorota G.
Wrocław

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.