Masz pytanie?
+48 690 400 350

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
jesień z ktg
Cena łącznie    
20% taniej do 15.10.2019

Opinie

Dobra obsługa, szybka przesyłka, sprzęt pierwsza klasa. Udało się usłyszeć serduszko już w 9 tygodniu ciąży, próbowałam też na innym urządzeniu i tam nic nie słyszałam. Zabrałam detektor na wizytę do mojej ginekolog i ona też była zaskoczona, że na domowym sprzęcie tak dobrze słychać tętno. W kolejnej ciąży również skorzystam z Państwa usług.
Ela Ł.
Wrocław
Detektor to moja najlepsza ciążowa inwestycja. Kiedy dzieciaczek trochę się leni, włączam detektor i od razu jestem spokojniejsza. Poleciłam już Państwa usługi koleżankom. Wypożyczenie to bardzo dobry pomysł, nie potrzebuję detektora na stałe, wystarczy mi kilkanaście tygodni, potem już będę czuć ruchy malucha i detektor nie będzie mi aż tak potrzebny. Póki co jednak nie wyobrażam sobie bez niego życia. Dziękuję za cudowne chwile z moim maluszkiem.
Dorota G.
Wrocław
Mamy korzystajcie z rentmama.pl. Sprawnie, sprzęt wysokiej jakości nie zawiódł mnie ani razu. jestem mega zadowolona z ich usług.
Baśka M.
Wrocław

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.