Masz pytanie?
+48 690 400 350

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Opinie

Przeczytałam na forum ciążowym o detektorach i po prostu wiedziałam, że muszę to mieć. Możliwość słuchania serduszka jeszcze nie narodzonego dziecka jest dla mnie jak magia. Wzruszam się za każdym razem, kiedy słyszę ten dźwięk. Mąż już chyba ma mnie trochę dość, bo wieczorami siedzę w słuchawkach podpiętych do detektora zamiast z nim porozmawiać, ale trudno – to taki czas dla mnie i maluszka.
Amelia G.
Jelenia Góra
Zdecydowałam się na wypożyczenie detektora, żeby nie biegać za każdym razem do lekarza, kiedy się martwiłam, że moje dziecko jest trochę leniwe. A niestety młode często ucina sobie drzemki i nie daje o sobie znać. Bardzo mnie to stresowało i bałam się, że coś jest nie tak. Teraz wyciągam detektor i od razu jestem spokojna.
Katarzyna O.
Jelenia Góra
Wypożyczyłam detektor w 9 tc. Na początku miałam trochę problemów ze znalezieniem tętna, ale po kilku minutach poszukiwań udało mi się odnaleźć właściwe miejsce. Później z każdym dniem było już tylko łatwiej, wiedziałam w którym miejscu najszybciej znajdę mojego malucha. Dla mnie i męża to cudowne chwile spędzone z naszym dzieckiem. Koniecznie przekonajcie się sami.
Adrianna N.
Jelenia Góra

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.