Kontakt
Masz pytania jak działa sprzęt ?

Zadzwoń do nas
+48 690 400 350

Jak działa Rentmama?

Jak działa Rentmama?

 • 1

  SKŁADASZ I OPŁACASZ ZAMÓWIENIE

  Zamówienie możesz złożyć na stronie www.rentmama.pl, mailowo: kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie pod numerem 605 939 089.

 • 2

  WYSYŁAMY DO CIEBIE SPRZĘT KURIEREM

  Przesyłka zostanie wysłana do Ciebie zazwyczaj w ciągu 24 godzin od zarejestrowania płatności. Okres wypożyczenia rozpoczyna się w dniu odbioru przez Ciebie przesyłki.

 • 3

  ZAWSZE MOŻESZ PRZEDŁUŻYĆ OKRES WYPOŻYCZENIA

  Jeżeli chcesz korzystać z urządzenia dłużej, możesz zgłosić to nam mailowo: kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie pod numerem 728-754-545. W tej sytuacji skorzystasz ze zniżek wynikających z wypożyczenia sprzętu na dłuższy czas.

 • 4

  KONTAKTUJEMY SIĘ PRZED ODBIOREM SPRZĘTU

  Możesz zdecydować się na wizytę kuriera w dniu zakończenia wypożyczenia lub w dniu następnym. Nie ma problemu, jeśli chcesz odesłać sprzęt wcześniej. Zarówno dostawa urządzenia jak i jego odbiór są bezpłatne.

Masz pytania jak działa nasza
wypożyczalnia online ?

Zadzwoń do nas
+48 690 400 350

Detektory tętna płodu (tzw. KTG) to urządzenia wykorzystywane w praktyce lekarskiej w celu odsłuchu pracy serca dziecka rozwijającego się w łonie matki. Badanie to pozwala ocenić prawidłowość wewnątrzmacicznego rozwoju płodu. Dostępne na rynku są zarówno detektory tętna płodu przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, oraz te umożliwiające domowe KTG. Nowoczesny detektor tętna płodu pozwala na sprawdzenie akcji serca już od dziewiątego tygodnia ciąży. Zaawansowane technologicznie urządzenia do pomiaru tętna płodu takie jak Jumper Medical JPD-100E oferują dodatkowo opcję wyświetlania otrzymanego wyniku bezpośrednio na wyświetlaczu. Domowy detektor tętna płodu JPD-100E, oprócz głośnika, posiada też w miejscu głośnika wyjście słuchawkowe pozwalające na rejestrację tętna dziecka.
Odsłuch bicia serca płodu możliwy jest dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych. Ich natężenie zawsze jest niższe od wartości ustalonych przez Amerykański Instytut Ultradźwięków w Medycynie, dzięki czemu są całkowicie nieszkodliwe dla matki i dziecka rozwijającego się w jej łonie. Głowica detektora tętna płodu JPD-100E wysyła falę o wysokiej częstotliwości (2,5MHz), która po napotkaniu na swojej drodze różnych tkanek, wraca częściowo w kierunku głowicy. Następnie odbite fale zostają przetworzone na sygnał elektryczny, a po wzmocnieniu oraz filtracji na sygnał dźwiękowy. Zasada pracy detektora tętna płodu oparta jest o efekt Dopplera. Każdy ruchomy obiekt na drodze fali ultradźwiękowej zmienia jej częstotliwość, a zmiana ta zależna jest od prędkości tego obiektu.

Opinie

Fantastyczny sprzęt! Super dźwięk, doskonała czułość, interpretacja wyników przedstawiana kolorami na wyświetlaczu. Jestem zachwycona! A do tego te szkliste oczy mojego chłopaka, kiedy pierwszy raz usłyszał swojego potomka... To są chwile, których nie zapomina się nigdy!
Małgosia C.
Białystok
Przemiła obsługa, bardzo pomocni i cierpliwi ludzie. Miałam dużo pytań i wątpliwości dotyczących używania detektora, ale pracownicy firmy dokładnie mi wszystko wyjaśnili. Podoba mi się też forma umowy – nie ma żadnego naciągania czy ukrytych opłat. Urządzenie przywozi kurier, jest dobrze zabezpieczone na czas transportu, w zestawie otrzymujemy dodatkowo specjalny żel do badania. Detektor jest naprawdę prosty w obsłudze. Chwilę mi zajęło zanim wyczułam tętno dziecka, ale jeszcze wtedy nie wiedziałam dokładnie gdzie szukać. Teraz po kilku dniach nie mam z tym żadnego problemu. Polecam!
Urszula L.
Bielsko-Biała
Detektor wypożyczyłam dla córki, choć chyba powinnam powiedzieć, że bardziej dla siebie. Córka wspomniała kiedyś o urządzeniu dzięki któremu można posłuchać serduszka dziecka w domu, a w mojej głowie została myśl, że chcę usłyszeć moją wnuczkę. Wrażenia są nie do opisania. Dawno już nie płakałam ze szczęścia. Żałuję, że takich urządzeń nie było 20 lat temu,
Zofia G.
Bielsko-Biała