Kontakt
Masz pytania jak działa sprzęt ?

Zadzwoń do nas
+48 690 400 350

Jak działa Rentmama?

Jak działa Rentmama?

 • 1

  SKŁADASZ I OPŁACASZ ZAMÓWIENIE

  Zamówienie możesz złożyć na stronie www.rentmama.pl, mailowo: kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie pod numerem 605 939 089.

 • 2

  WYSYŁAMY DO CIEBIE SPRZĘT KURIEREM

  Przesyłka zostanie wysłana do Ciebie zazwyczaj w ciągu 24 godzin od zarejestrowania płatności. Okres wypożyczenia rozpoczyna się w dniu odbioru przez Ciebie przesyłki.

 • 3

  ZAWSZE MOŻESZ PRZEDŁUŻYĆ OKRES WYPOŻYCZENIA

  Jeżeli chcesz korzystać z urządzenia dłużej, możesz zgłosić to nam mailowo: kontakt@rentmama.pl lub telefonicznie pod numerem 728-754-545. W tej sytuacji skorzystasz ze zniżek wynikających z wypożyczenia sprzętu na dłuższy czas.

 • 4

  KONTAKTUJEMY SIĘ PRZED ODBIOREM SPRZĘTU

  Możesz zdecydować się na wizytę kuriera w dniu zakończenia wypożyczenia lub w dniu następnym. Nie ma problemu, jeśli chcesz odesłać sprzęt wcześniej. Zarówno dostawa urządzenia jak i jego odbiór są bezpłatne.

Masz pytania jak działa nasza
wypożyczalnia online ?

Zadzwoń do nas
+48 690 400 350

Detektory tętna płodu (tzw. KTG) to urządzenia wykorzystywane w praktyce lekarskiej w celu odsłuchu pracy serca dziecka rozwijającego się w łonie matki. Badanie to pozwala ocenić prawidłowość wewnątrzmacicznego rozwoju płodu. Dostępne na rynku są zarówno detektory tętna płodu przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, oraz te umożliwiające domowe KTG. Nowoczesny detektor tętna płodu pozwala na sprawdzenie akcji serca już od dziewiątego tygodnia ciąży. Zaawansowane technologicznie urządzenia do pomiaru tętna płodu takie jak Jumper Medical JPD-100E oferują dodatkowo opcję wyświetlania otrzymanego wyniku bezpośrednio na wyświetlaczu. Domowy detektor tętna płodu JPD-100E, oprócz głośnika, posiada też w miejscu głośnika wyjście słuchawkowe pozwalające na rejestrację tętna dziecka.
Odsłuch bicia serca płodu możliwy jest dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych. Ich natężenie zawsze jest niższe od wartości ustalonych przez Amerykański Instytut Ultradźwięków w Medycynie, dzięki czemu są całkowicie nieszkodliwe dla matki i dziecka rozwijającego się w jej łonie. Głowica detektora tętna płodu JPD-100E wysyła falę o wysokiej częstotliwości (2,5MHz), która po napotkaniu na swojej drodze różnych tkanek, wraca częściowo w kierunku głowicy. Następnie odbite fale zostają przetworzone na sygnał elektryczny, a po wzmocnieniu oraz filtracji na sygnał dźwiękowy. Zasada pracy detektora tętna płodu oparta jest o efekt Dopplera. Każdy ruchomy obiekt na drodze fali ultradźwiękowej zmienia jej częstotliwość, a zmiana ta zależna jest od prędkości tego obiektu.

Opinie

Zacznę od tego, że to moja trzecia ciąża. Mam nadzieję, że pierwsza, która zakończy się urodzeniem zdrowego dzieciaczka. Poprzednich niestety nie udało mi się donosić i możecie sobie tylko wyobrażać, co czułam i myślałam, kiedy się dowiedziałam,że znowu jestem w ciąży... Bałam się od samego początku, czy z dzieckiem wszystko wszystko dobrze. Moja ginekolog powiedziała mi o takim urządzeniu jak domowe ktg. Zamówiłam trochę na próbę, nie wiedziałam, czy będzie mnie bardziej uspokajał, czy dodatkowo stresował... Jednak okazało się, że to najlepsza rzecz jaką może mieć ciężarna kobieta, zwłaszcza w takiej sytuacji jak ja. Polecam z całego serca wszystkim mamom. Dźwięk malutkiego serduszka działa lepiej niż cokolwiek innego. Dzięki niemu spokojniej patrzę w najbliższą przyszłość i wiem, że tym razem się uda.
Olga S.
Częstochowa
Mimo moich zastrzeżeń dotyczących czasu dostarczenia przesyłki, sam produkt oceniam bardzo pozytywnie. Doskonała jakość dźwięku, możliwość podłączenia słuchawek i przede wszystkim automatyczna interpretacja wyniku badania na wyświetlaczu sprawiają, że ten detektor nie ma sobie równych. W poprzedniej ciąży kupiłam dość tanie urządzenie i miałam ciągłe problemy ze znalezieniem tętna, a tu wszystko działa perfekcyjnie
Monika R.
Częstochowa
Wystawiam zasłużoną pozytywną opinię. Fantastyczny kontakt, na luzie i bez wielu zbędnych pytań i formalności. W umowie wszystko krótko, zwięźle i na temat. W razie potrzeby można zawsze zadzwonić i dopytać o sposób używania. Jestem zdecydowanie na tak i polecam wszystkim.
Jagoda P.
Częstochowa