Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Przemiła obsługa, bardzo pomocni i cierpliwi ludzie. Miałam dużo pytań i wątpliwości dotyczących używania detektora, ale pracownicy firmy dokładnie mi wszystko wyjaśnili. Podoba mi się też forma umowy – nie ma żadnego naciągania czy ukrytych opłat. Urządzenie przywozi kurier, jest dobrze zabezpieczone na czas transportu, w zestawie otrzymujemy dodatkowo specjalny żel do badania. Detektor jest naprawdę prosty w obsłudze. Chwilę mi zajęło zanim wyczułam tętno dziecka, ale jeszcze wtedy nie wiedziałam dokładnie gdzie szukać. Teraz po kilku dniach nie mam z tym żadnego problemu. Polecam!
Urszula L.
Bielsko-Biała
Detektor wypożyczyłam dla córki, choć chyba powinnam powiedzieć, że bardziej dla siebie. Córka wspomniała kiedyś o urządzeniu dzięki któremu można posłuchać serduszka dziecka w domu, a w mojej głowie została myśl, że chcę usłyszeć moją wnuczkę. Wrażenia są nie do opisania. Dawno już nie płakałam ze szczęścia. Żałuję, że takich urządzeń nie było 20 lat temu,
Zofia G.
Bielsko-Biała
Serdecznie polecam wypożyczalnie detektrów rentmama.pl . Dziewczyny nie ma to jak pewność, że z maluszkiem wszystko ok.
Aga K.
Bielsko-Biała

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.