Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Zacznę od tego, że to moja trzecia ciąża. Mam nadzieję, że pierwsza, która zakończy się urodzeniem zdrowego dzieciaczka. Poprzednich niestety nie udało mi się donosić i możecie sobie tylko wyobrażać, co czułam i myślałam, kiedy się dowiedziałam,że znowu jestem w ciąży... Bałam się od samego początku, czy z dzieckiem wszystko wszystko dobrze. Moja ginekolog powiedziała mi o takim urządzeniu jak domowe ktg. Zamówiłam trochę na próbę, nie wiedziałam, czy będzie mnie bardziej uspokajał, czy dodatkowo stresował... Jednak okazało się, że to najlepsza rzecz jaką może mieć ciężarna kobieta, zwłaszcza w takiej sytuacji jak ja. Polecam z całego serca wszystkim mamom. Dźwięk malutkiego serduszka działa lepiej niż cokolwiek innego. Dzięki niemu spokojniej patrzę w najbliższą przyszłość i wiem, że tym razem się uda.
Olga S.
Częstochowa
Mimo moich zastrzeżeń dotyczących czasu dostarczenia przesyłki, sam produkt oceniam bardzo pozytywnie. Doskonała jakość dźwięku, możliwość podłączenia słuchawek i przede wszystkim automatyczna interpretacja wyniku badania na wyświetlaczu sprawiają, że ten detektor nie ma sobie równych. W poprzedniej ciąży kupiłam dość tanie urządzenie i miałam ciągłe problemy ze znalezieniem tętna, a tu wszystko działa perfekcyjnie
Monika R.
Częstochowa
Wystawiam zasłużoną pozytywną opinię. Fantastyczny kontakt, na luzie i bez wielu zbędnych pytań i formalności. W umowie wszystko krótko, zwięźle i na temat. W razie potrzeby można zawsze zadzwonić i dopytać o sposób używania. Jestem zdecydowanie na tak i polecam wszystkim.
Jagoda P.
Częstochowa

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.