Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Ponieważ moja ciąża jest z grupy wysokiego ryzyka, dla własnego spokoju zamówiłam detektor na Rentmama. Dlaczego tu? Głównie z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że mogę wypożyczyć urządzenie, a nie muszę go kupować za dużo większą kwotę. A po drugie, dlatego, że są to naprawdę dobre detektory, a nie jakiś tani sprzęt. Z czystym sumieniem mogę polecić i firmę oraz jej fachową obsługę i sprzęt, który udostępniają. Wszystko jak należy.
Agata K.
Gliwice
Detektor mam od kilku dni. Działa idealnie, nie miałam najmniejszego problemu z jego obsługą. Dźwięk bez żadnych zakłóceń czy szumów. Mąż zachwycony faktem, że w końcu i on może 'prawie być w ciąży'. Rewelacyjna sprawa dla każdego przyszłego rodzica.
Anka G.
Gliwice
Nie wiem jak przeżyłam pierwszą ciążę bez tego urządzenia. Teraz każdego dnia podsłuchuję maluszka. Uwielbiam dźwięk bijącego serca mojego dziecka. Polecam wszystkim, bo nic innego nie powoduje takiego mojego wzruszenia.
Dorota Ł.
Gliwice

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.