Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Byłam chyba najtrudniejszą klientką ;) Wydzwaniałam zadając dziesiątki pytań o sposób działania, o bezpieczeństwo, o certyfikaty... Za każdym razem pracownicy spokojnie mi wszystko wyjaśniali, mimo, że pewnie mieli mnie już dość... Naprawdę rzadko się spotyka tak fachową obsługę. Wielkie brawa za tak wykwalifikowanych ludzi i za ich podejście do klienta. Co do urządzenia – wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam każdemu!
Natalia K.
Bydgoszcz
Wypożyczenie detektora to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w ciąży. Spokój i bezpieczeństwo jakie dostałam dzięki temu małemu urządzeniu nie mają ceny. Polecam każdej przyszłej mamusi!
Ola N.
Bydgoszcz
polecam wszystki kobietom w ciąży wypożyczalnie detektorów. My z córeczką miałysmy taki rytuał, że codziennie rano sprawdzałysmy co tam u niej słychać przykladając glowice do brzuszka. Ten dzwiek bijacego serduszka bede pamietac do konca życia. Z reszta na pamiątke nagrałam sobie ten dzwiek. :) jak bedzie duza to jej puszcze...polecam
Karina W.
Bydgoszcz

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.