Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

7 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Pewnie jak każda przyszła mama chciałam zapewnić mojemu dziecku wszystko co najlepsze. A jak wiadomo spokojna i szczęśliwa mama to sprawa podstawowa. Na forach dziewczyny opisywały detektory tętna płodu, opowiadały o cudownych chwilach spędzanych na słuchaniu serduszek i przede wszystkim o wewnętrznym spokoju, który dzięki temu mają. Któraś poleciła właśnie ofertę Rentmama. Z ciekawości sprawdziłam i już zostałam. Polecam i dziękuję za moje cudowne przeżycia.
Magdalena B.
Białystok
Szukałam urządzenia, które będzie nie tylko 'zabawką' ale będzie oferowało też coś więcej. Nie zawiodłam się. Zabrałam ostatnio detektor na wizytę lekarską i wyniki z mojego urządzenia były wręcz identyczne z tymi, które wyszły na drogim sprzęcie w gabinecie. Mogę śmiało stwierdzić, że określenie detektorów oferowanych przez Rentmama jako urządzenia medyczne jest w pełni uzasadnione. Nawet pani doktor zapisała sobie symbol tego urządzenia, bo jak stwierdziła 'rzadko się zdarza tak dokładny pomiar', a to już o czymś świadczy.
Julia Ż.
Białystok
Fantastyczny sprzęt! Super dźwięk, doskonała czułość, interpretacja wyników przedstawiana kolorami na wyświetlaczu. Jestem zachwycona! A do tego te szkliste oczy mojego chłopaka, kiedy pierwszy raz usłyszał swojego potomka... To są chwile, których nie zapomina się nigdy!
Małgosia C.
Białystok

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.