Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Namówiła mnie koleżanka, która też jest w ciąży i używa detektora. Pożyczyła mi kiedyś swój i nie mogliśmy z mężem wyjść z zachwytu słuchając serca dziecka. Od razu zaczęliśmy szukać w internecie możliwości zakupu takiego sprzętu i wtedy wyświetliła nam się przypadkiem strona wypożyczalni Rentmama. Mąż zadzwonił i dwa dni później mieliśmy swój detektor w domu. Dużą zaletą jest dla mnie to, że po zakończonej umowie odsyłam za darmo urządzenie i nie muszę się bawić w sprzedawanie go dalej – wolę ten czas poświęcić mojemu maluchowi.
Monika B.
Rzeszów
Wypożyczalnię polecały panie na forum ciążowym. Zachwycały się możliwością słuchania serduszka w domu. Postanowiłam spróbować, bo kwota niewielka, a może mi się spodoba... No i się spodobało :) Po tygodniu żałowałam, że wynajęłam sprzęt na tak krótko, ale wystarczył jeden telefon do firmy, pan sprawdził terminy i bez problemów przedłużył mi czas. To fajna sprawa, że można coś wziąć na krótko, a potem tylko dopłacić jeżeli chcemy używać urządzenia dłużej. Polecam firmę i sam detektor – to naprawdę super sprawa.
Ania R.
Rzeszów
Używam detektora już od dwóch tygodni i mogę śmiało go polecić. Detektor sprawnie wyłapuje tętno dziecka, przekazuje wyraźny dźwięk, którego można posłuchać przez słuchawki, do tego czytelny wyświetlacz, wszystko super. A radość z możliwości słuchania małego mieszkańca brzucha bezcenna.
Renata R.
Rzeszów

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.