Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

7 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Jestem w 20 tc i już czasami czuję ruchy maluszka, ale zdarza się, że przez kilka dni jest on mało aktywny. Chciałam mieć pewność, że wszystko jest w porządku, dlatego zamówiłam detektor na Rentmama. Trochę się obawiałam, czy dam radę z niego korzystać, bo w końcu to urządzenie medyczne i myślałam, że trzeba mieć do tego jakąś wiedzę, ale okazało się, że to bardzo prosta sprawa. Odpakowałam, włączyłam, chwilę pojeździłam po brzuchu i... usłyszałam bicie serca mojego dziecka. Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć.
Kamila D.
Zielona Góra
Uwielbiam te chwile, kiedy wieczorem siadamy z mężem i słuchamy naszego malca. Piękne jest to, że ten na co dzień silny mężczyzna wzrusza się, kiedy słyszy bicie serduszka naszego dziecka. Każdy przyszły tata powinien mieć możliwość przeżywać takie cudowne chwile. Panowie, wzruszenie to nic złego – spróbujcie, a na milion procent nie będziecie żałować.
Renata L.
Zielona Góra
Rentmama dała mi coś najwspanialszego – możliwość słuchania mojego dziecka zanim jeszcze pojawi się na świecie. Nie ma nic piękniejszego dla przyszłych rodziców niż świadomość, że tam w brzuchu, ten mały lokator ma się dobrze. Detektor zapewnia mi spokój, który jest tak potrzebny kobiecie w ciąży. Polecam wszystkim!
Martyna K.
Zielona Góra

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.