Masz pytanie?
+48 690 400 350

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
jesień z ktg
Cena łącznie    
20% taniej do 15.10.2019

Opinie

To moja druga ciąża, poprzednią niestety straciłam... Teraz bałam się, czy nie powtórzy się to samo... Detektor Jumper Medical był dla mnie ukojeniem nerwów. Wystarczyło, że przyłożyłam go do brzucha i mogłam usłyszeć bicie serca mojego dzieciątka. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na wypożyczenie detektora i uprzedzam, że prędko go nie oddam – przede mną jeszcze kilka miesięcy, a ja chcę mieć pewność do końca, że wszystko jest w porządku.
Anna J.
Warszawa
Nie będę ukrywać, że lubię rzeczy modne, a detektor był reklamowany przez żonę pewnego znanego piłkarza ;) więc musiałam i ja spróbować. Sprzęt, który otrzymałam okazał się zgrabny, poręczny i bardzo prosty w użyciu – wystarczy niewielka ilość specjalnego żelu i już możemy zaczynać. A efekty dźwiękowe cudowne! Mój własny podsłuch brzucha – nie wyobrażam sobie, że mogłabym tego nie mieć. Polecam firmę – miło i sprawnie – dla mnie 5 z plusem!
Ola A.
Warszawa
Moja współpraca z Rentmama nie zaczęła się zbyt dobrze – dwa dni bez odpowiedzi na maila. Pomyślałem firma – krzak. Ale po dwóch dniach skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy przepraszając za zwłokę. Ustaliliśmy czas trwania umowy i termin dostarczenia. Obyło się już bez wpadki. Urządzenie jest dobrej jakości, dźwięk jest wyraźny, wyświetlacz odpowiednio duży. Reasumując – radzę popracować nad szybszym odzewem na zapytania klientów, poza tym jest ok.
Andrzej B.
Warszawa

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.