Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

7 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Wypożyczyłem detektor na prośbę żony, sam byłem nastawiony dość sceptycznie do takiego wynalazku, ale czego się nie robi dla ukochanej kobiety. Już po pierwszym przyłożeniu głowicy do brzucha, kiedy usłyszałem bicie serca mojego dziecka nie żałowałem decyzji. Panowie! Nie zastanawiajcie się, tylko bierzcie. Detektor sprawi, że w jeszcze większym stopniu będziecie uczestniczyć w ciążach waszych kobiet
Kamil S.
Płock
Jak dla mnie sprzęt mega! Szybka dostawa, urządzenie prawie nowe, działa idealnie i bez zakłóceń. Jestem już w zaawansowanej ciąży, więc nie potrzebuję detektora żeby posłuchać tętna, aby wiedzieć, czy wszystko jest ok, bo synek daje o sobie znać kopniakami, ale dźwięk bijącego serducha to najpiękniejsza muzyka pod słońcem. Zgrałam sobie te dźwięki i puszczę młodemu jak dorośnie.
Dominika S.
Płock
Polecam was Rentmama gdzie się tylko da. Dzięki wam i waszemu detektorowi mogę spać spokojnie i nie martwić się o moją kruszynę. Czytałam w necie o detektorach, ale trochę bałam się, że wydam sporą kwotę na coś, co nie jest mi potrzebne i wtedy spadła mi jak z nieba wasza propozycja wypożyczenia. Sama mogę ustalić na jak długo potrzebuję sprzętu, warunki umowy są czytelne i nie ma żadnych ukrytych kosztów, paczkę dostarcza za darmo kurier, w zestawie jest żel do usg. Pełen komfort. A radość moja i partnera przeogromna.
Ewelina J.
Płock

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.