Detektor tętna płodu, monitor oddechu, dla Twojego dziecka

Zamów wypożyczenie, a sprzęt będzie jutro u Ciebie. Bez kaucji. Zwrot bez wychodzenia z domu

Rentmama - wypożyczalnia detektora tętna płodu

Zadzwoń i wypożycz

+48 690 400 350
lub

Sprawdź cenę wypożyczenia detektora tętna płodu

Detektor wysyłany jest kurierem i masz go domu następnego dnia. Kurier jest w cenie.

Ustaw Ilość tygodni wypożyczenia

 
 
 
Cena łącznie

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

8 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Opinie

Na stronę trafiłam przypadkiem, szukałam informacji o domowym ktg i wyświetliła mi się reklama. Pomyślałam, że warto samodzielnie sprawdzić ile jest prawdy w tych zachwytach innych przyszłych mam. I powiem z pełnym przekonaniem – wszystkie te 'ochy' i 'achy' na temat detektorów są w pełni uzasadnione. Dołączam do grona zadowolonych klientów i będę was polecać na forach.
Oliwia M.
Elbląg
Jesteśmy rodzicami trzylatki, ale wkrótce nasza rodzina powiększy się o jeszcze jedną osobę. Córeczka nie bardzo rozumiała dlaczego mamie urósł brzuszek i dlaczego nie ma już tyle siły na zabawę z nią. Wtedy wymyśliliśmy z mężem, że trzeba jej jakoś przybliżyć małego mieszkańca brzuszka i stąd wziął się pomysł detektora. Mała z zachwytem słuchała bicia serduszka przyszłej siostry lub brata. Teraz sama dopomina się posłuchania 'puk puk'. Wg nas to świetny pomysł na oswojenie starszego rodzeństwa z brzuszkowym lokatorem.
Marlena B.
Elbląg
Jako nowoczesna babcia wypożyczyłam detektor dla córki, która spodziewa się dziecka. Mieszkamy w różnych miastach i niezbyt często mamy możliwość spotkania się, a chciałam usłyszeć swojego wnuka. Z zamówieniem nie miałam żadnych problemów, wszystko jest prosto wyjaśnione. Kilka dni później otrzymałam mailem nagranie serduszka. To najpiękniejszy prezent jaki dostałam w życiu.
Danuta P.
Elbląg

Porady

1 tydzień ciąży

Ważne jest by zapamiętać pierwszy dzień miesiączki, bo będziesz o tą datę często pytana jeśli dojdzie do zapłodneinia i bedziesz już w ciąży. Na tej podstawie zazwyczaj lekarze obliczają datę porodu. Przygotuj swój organizm na ewentualną ciążę, zdrowo sie odżywiaj unikaj tytoniu, alkoholu i obowiązkowo kwas foliowy.

2 tydzień ciąży

to zazwyczaj czas dni płodnych, a więc nie zwlekaj zacznij sie starać o dziecko. Jeśli nie wiesz kiedy masz dni płodne pomogą ci w tym testy owulacyjne. Dbajcie o siebie.

3 tydzień ciąży

To czas zapłodnienia. Plemniki toczą bój o komórke jajową? kto wygra? w kilka dni od zapłodnienia w łonie matki powstaje blastocysta (taka pusta kula w środku) i to ona zagnieżdża sie w błonie śluzowej macicy.

4 tydzień ciąży

Pierwsze objawy ciąży? Przede wszystkim brak miesiaczki. którą już powinnaś dostać. Poza tym wiele kobiet skarży sie na dużą tkliwość piersi. Pamietaj, że testy domowe mogą być niewiarygodne. Warto zrobić sobie badańia krwi. Pod koniec 1 miesiąca twoj maluszek ma ok 1,5 mm a jego serduszko uderza bardzo szybko ok 160 uderzeń na minute.