Jak poczuć się bezpieczniej podczas epidemii?

Jak poczuć się bezpieczniej podczas epidemii?

Epidemia koronawirusa jest trudną sytuacją dla całego kraju. Kobiety w ciąży powinny szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo ze względu na dbałość o dwa życia. Pytanie brzmi: Jak poczuć się bezpiecznie w dobie epidemii? Odpowiadamy na nurtujące pytania w poniższym artykule.

Troska o swoje maleństwo to normalna rzecz dla każdej przyszłej mamy, zwłaszcza w obliczu obecnej epidemii. Z rozwojem nowoczesnych technologii pojawia się wiele udogodnień medycznych dla ko-biet w ciąży. Świetnym sposobem na kontrolę sytuacji jest wykonanie domowego KTG.

Domowe KTG – co to takiego?

Domowe KTG jest to badanie wykonywane za pomocą detektora tętna płodu. To specjalistyczne urządzenie pozwala na pomiar tętna dziecka każdej przyszłej mamie. Składa się ono z czułej sondy oraz odbiornika z głośnikiem, umożliwiającym odtworzenie bicia serca maleństwa. Detektor zmieści się w każdej torebce, więc badanie można wykonać w niemalże każdym miejscu.

Dodatkowe nasze urządzenia posiadają międzynarodowy certyfikat MED-CERT i są każdorazowo dezynfekowane po zakończeniu stosowania przez poprzednie klientki. Ponadto takimi detektorami na patologii ciąży co godzinę położne sprawdzają tętno maluchów.

Jak w szybki i łatwy sposób wykonać badanie?

Najważniejszą informacją dla przyszłej mamy podczas wykonywania badania to zachowanie cierpli-wości. Badanie jest naprawdę proste w wykonaniu, jednakże każda pociecha to szeroki wachlarz akrobacji, dlatego ważne jest, aby przed badaniem uzbroić się w pozytywną energię i spokój. Taki arsenał zapewni nam harmonię wewnętrzną i wiarygodne wyniki. Przejdźmy teraz do samego bada-nia. Sposób wykonania jest łatwy i wymaga zachowania kilku prostych instrukcji:

  • Posmarowanie głowicę specjalnym żelem, wzmacniającym czułość detektora.
  • Przyłożenie głowicy do brzucha.
  • Przesuwanie głowicy po brzuchu, w celu znalezienia bicia serca dziecka.

Dlaczego warto?

W obliczu obecnej epidemii koronawirusa domowe KTG pozwala ukoić nerwy związane z rozwojem ciąży przyszłej mamie. Dzięki niemu można zapobiec wielu nieprawidłowościom związanym z pro-wadzeniem ciąży. Zapewnia skuteczną profilaktykę ciążową i pomaga w opiece prenatalnej. Wraz z rozwojem dziecka ma ono coraz mniej miejsca na poruszanie i z czasem ruchy są coraz rzad-sze. Zapobiegając przyszłym stresom przyszła mama może wykonać badanie i sprawdzić czy wszyst-ko jest w porządku i uniknąć ewentualnych powikłań, w porę udając się do lekarza.

Bicie serca dziecka to ponadto najpiękniejsza muzyka dla przyszłych rodziców, a możliwość nagrania dźwięku sprawia, że tą cudowną chwilą można podzielić się również z najbliższą rodziną.

Wypożyczenie vs zakup

Technologia wciąż się rozwija, więc nie warto przepłacać za zakup w pełni sprawnego detektora wy-sokiej jakości. Dzięki nam macie możliwość wypożyczenia takiego produktu. Jest to idealne rozwią-zanie dla wielu mam, ponieważ często urządzenie jest potrzebne jedynie przez określony czas.

Przy wyborze odpowiedniego urządzenia najważniejsza jest jakość, dlatego zapewniamy najczulsze modele urządzeń, czyli Jumper Medical JPD-100E. Produkt dostarczamy w 24 godziny. Dostawy „od drzwi do drzwi” są teraz niezwykle popularne, dlatego kurier zarówno przywozi sprzęt pod wskazany adres, jak i go odbiera. Dla przyszłej mamy to spore ułatwienie, gdyż nie musi wychodzić z domu. Detektor jest zdezynfekowany przed każdą wysyłką i dostarczany wraz ze specjalnym żelem, zwięk-szającym czułość urządzenia. Ponadto produkt jest sprawdzany pod względem jakości badania i dźwięku, stąd brak jakichkolwiek nieprawidłowości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń, a odpowiemy na Twoje pytanie. -> +48 690 400 350

Pamiętajcie, że w tych trudnych chwilach trzeba zachować przede wszystkim spokój i bezpieczeństwo dlatego jedź do szpitala tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

Detektor tętna płodu - domowe KTG

Detektor tętna płodu - domowe KTG

65 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Monitor oddechu

Monitor oddechu

65 zł

pierwszy
tydzień

7 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Niania z kamerą na podczerwień

Niania z kamerą na podczerwień

55 zł

pierwszy
tydzień

15 zł

każdy następny
tydzień

Zobacz więcej

Przeczytaj także

Detektor tętna płodu

Detektor tętna płodu

Detektor tętna płodu jest to specjalistyczne urządzenie, które pozwala lekarzowi i nam usłyszeć pracę serduszka maleństwa.

Więcej >
Jak koronawirus wpływa na ciążę?

Jak koronawirus wpływa na ciążę?

W ostatnim czasie koronawirus spowodował największą epidemię na świecie. Objawy choroby są zależne od stanu zdrowia osoby zarażonej. Jak koronawirus wpływa na kobiety w ciąży? Poniżej zebrano wszystkie najważniejsze informacje na temat wirusa.

Więcej >
Wczesne objawy ciąży

Wczesne objawy ciąży

Każda kobieta doświadcza różnego rodzaju objawów świadczących o ciąży. To jak szybko pojawią się pierwsze sygnały zależy od wielu czynników. Zazwyczaj podczas pierwszej ciąży są one inaczej odczuwalne i mylące z innymi dolegliwościami, jednakże w pewnym momencie już wiadomo, że to jest to. Na jakie elementy w swoim organizmie zwracać uwagę? Przeczytajcie.

Więcej >